Can't hide my high spirits

10. january 2015 at 20:43 | J. |  Můj život
Nadpis článku mluví za všechno. Navzdory všem skvělým věcem (a že jich není málo), který blogger a tumblr nabízí, jsem zase tady, protože - co já vím proč - cítím se tu nejlíp. Chybí mi články plný keců o tom, co se mi v poslední době stalo, nad čím se ráda vztekám a nad čím momentálně šílím. Taky mi chybí blog.cz jako celek, s hlavní stránkou, autorským klubem - jehož úroveň radši nebudu komentovat (ne že by tam nebylo hromada dobrých blogů, samozřejmě), s tématy týdne, debilníma fontama a omezeným nastavením vzhledu.

Abych tímhle článekm pokryla tak nějak všechno nejasný, začnu u toho, že pokud někoho zajímá původ názvu tohohle blogu, ptejte se někoho jinýho, ne mě.

Z odstavce nahoře lze pochopit, že jsem tady měla blog dřív (adresu vám rozhodně dávat nebudu - stejně tam teď už nic neuvidíte) a teď tu jsem zase, po tom, co jsem prolezla všechny možný domény a testovala.

Rozhodla jsem se, že od roku 2015 budu ta nejvzornější blogerka pod sluncem, takže to tu neshnije a budu dávat zdroje k věcem, který nejsou moje (to se dokonce rýmovalo, všimněte si.)

Proč je v tomhle článku slon, to má jednoduchý význam. Před týdnem jsem byla v Praze na muzikálu Mauglí a uvědomila jsem si tam, že slon je děsně spirituální zvíře...no a tak ho tu mám, aby chránil duši blogu.

Když budete žít spontánně, dojdete nejdál.

Loučím se, pro teď, a jdu to tu ještě trochu poupravit.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama