My public profile aneb vše, co o mně veřejnost smí vědět

11. january 2015 at 0:48 | Misanthrope
Narodila jsem se jednoho zimního odpoledne na jihu Moravy. Je mi stále -náct, ale lidé mi často říkají, že se chovám starší. Taky mi říkají, že mám moc vlasů. A mají pravdu.
Skoro nic mi nevadí a naštvat mě taky není snadné. Neexistuje moc věcí, na kterých mi záleží. Jsem flegmatik tělem i duší a život neberu příliš vážně. Ráda chodím do lesa, jezdím dopravními prostředky a ráda se vlivem různých situací ocitám na místech, kam bych za normálních okolností sama v životě nevkročila. Také ráda piju čaj, džus a coca colu, žvýkám žvýkačky (nejlépe pro děti), papám Sněhulky, poslouchám hudbu a fotím.

Následuje malý výčet mých drahých fandomů.. kdybyste se semnou někdo chtěli ztotožnit třeba: The Beatles, Harry Potter, Doctor Who, Sherlock, Game of Thrones. Nově také American Horror Story. A abych nezapomněla, jsem hrdý fanoušek Lady Gaga až za hrob.

Většího milovníka angličtiny než jsem já budete jen těžko hledat. (Moc dobře vím, že tohle tvrdí kdekdo o kdečem. U všech těch věcí popsaných nahoře bych se tohle říct neodvážila. Ale tady to myslím upřímně a vážně.) English is love, english is life.

Co se týká mého vzhledu. Díky své barvě pleti vypadám, jakoby mi bylo konstantně špatně. Mám černé vlasy, které ovšem rostou rychlostí světla a proto mi na hlavě po většinu času straší ohavné pseudo-hnědé odrosty. Na sebe si většinou vezmu první věc, co vytáhnu ze své hromady černých či šedých hadrů, černou bundu (jak v létě, tak v zimě) a k tomu boty, které jsou buď rozbité nebo od bláta. Nejlépe obojí. Ponožky nenávidím a když už, tak nosím každou jinou. Překvapivě nevypadám jako bezdomovec, vlastně jsem strašně krásná..


Kdyžtak si přečtěte i můj blogový profil a sledujte mě na instagramu (já ho mám jakože i v menu, ale tamten odkaz nefunguje a je to kamufláž.) Děkuji.
 


Comments

1 Christina | Web | 7. january 2016 at 17:59 | React

Joo, líbí se mi tvůj popis. Hned jsem si tě představila a myslím, že se s popisem i celkem shoduji. S těmi odrosty to máme stejně. S tím mám problém už hodně dlouho, ale vlastně mi to nevadí. Nemusíme přeci vypadat pořád perfektně, to by byla pěkná nuda, ne?
ASH patří taky mezi mé oblíbence.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama