February 2015

"Hair" by Miloš Forman

23. february 2015 at 17:28 | J. |  Filmy
Víte, chtěla jsem tenhle film vidět tak strašně moc dlouho. Jenomže znáte mě (no jo, já vím, že neznáte). Ale umíte si to domyslet, viďte.

Je to muzikál z roku 1979, a je o hippies a natočil ho Miloš Forman.

Ne, nemám oblíbenýho režiséra, nevyznám se v režisérech skoro vůbec, ale opravdu, má česká krev mi nedovoluje nemít speciálně ráda Miloše Formana. Prostě ne a i kdyby byl sebehorší, jsem na něj pyšná. (Kromě toho, mamčina bývalá spolužačka je jeho manželka. No tak, byla bych blázen, kdyby mi to nepřipadalo jako naprostá pecka!)

Vsadím se, že minimálně dvě písničky z muzikálu znáte, i když si myslíte, že neznáte. Možná jste ho viděli v divadle, pokud jste neviděli film. A stejně, až si řeknete "no to musím vidět" a podíváte se na to, budete znát všechny písničky a propadnete i tomu zbytku, asi tak nějak podobně jako já. Takže si užijte můj skvělej článek.


V čajovně

2. february 2015 at 23:22 | J. |  Můj život

:)


To byl úsměv na začátek. A nemějte mi to za zlý - dneska si ho prostě nedokážu odpustit. Deníčkovštější článek tu na blogu ještě nemám, možná ani mít už nikdy nebudu, ale ani ten si zrovna dneska odpustit nezvládnu.

Víte, dnešek je totiž tak zvláštní! Není to tak dávno, co jsem se pro něco rozhodla a ode dneška jsem to začala "plnit" nebo se tím spíš řídit. A víte co? Ještě nikdy jsem neměla tak dobrou náladu - a to prosím už od rána.

https://www.tumblr.com/tagged/transparent-tea-cup

Celý článek - pouze pokud vás zajímá má speciální nálada a průběh mého speciálního dne.