March 2015

Lepší kdyby lidstvo vyhynulo

27. march 2015 at 15:01 | J. |  Články na téma
Poslední dobou chce každej změnit svět. A já si, ač je samozřejmý, že nejsem nejchytřejší na světě a nemám nejlepší a nejsprávnější názor ze všech, myslím, že to většina těchhle lidí (kromě toho, že to strašlivě přehání), jaksi vůbec nedomýšlí, čímž pádem to měnění světa nedělá správně a vede to akorát k tomu, že se tu objevuje spoooousta pokrytců, kteří nechápou podstatu svých činů. (Ale většinou je pro ně hlavní to, že jsou děsně moc alternativní.)Villagers in Prague

10. march 2015 at 15:59 | J. |  Fotky
Zdravím! Už tenhle článek píšu s pauzama aspoň dva týdny a opravdu mě to nebaví, takže jsem se dnes nečekaně rozhodla ho konečně dopsat a publikovat. Tož, jsem tu proto, abych vám povyprávěla o tom, jak jsem se s drahou zde-občas-přítomnou osobou vydala předminulej tejden na výlet do Prahy. (Dokonce mám i fotky a vůbec mi neva, že jsou hnusný. Svět už určitě musel vidět i horší... A kdybyste chtěli, ty fotky se vám zvětší, otevřete-li je.)

Totiž, přepadla mě nedávno (teď už místo nedávna čtěte dávno, psala jsem to tak před týdnem) neodbytná myšlenka, že chci do Prahy. Já mám totiž, světe div se, tu krásnou Prahu nějak podezřele ráda. Možná proto, že je tam tolik cizinců nebo proto, že si tam vždycky připadám děsně adventurous nebo proto, že se tam "vyznám" nebo proto, že mi to tam připomíná Londýn. A nebo prostě proto, že je to naše hlavní město a že jsem na Českou republiku doopravdy pyšná (i když občas, pravda, není moc na co.) Slyšeli jste nedávný výrok našeho pana prezidenta?

Nuž a tak se hvězdy spojily nebo co a já vážně jela do Prahy! Abyste věděli, ve zkratce:

J "Pojedeš se mnou do Prahy?"
R "Ano"

No dobře, to bylo hodně ve zkratce. Ale nic víc vědět nepotřebujete. ...Třeba to, že jsme nevěděly, zda jet vlakem či autobusem nebo že R-in děda chtěl vědět i to, co jsme samy nevěděly - asi proto, že je to lev.