Rychlé ohlédnutí než začne zlo

28. august 2015 at 1:21 | J. |  Můj život
Zdravím! Chtěla jsem napsat článek o Skotsku a přidat i nějaké svoje fotky, nicméně jsem se rozhodla proti tomu a napíšu raději článek shrnující celkově mé prázdniny, během kterých se sice nic moc extra neudálo, ale přecejen to byla důležitá doba v mém životě. Tož se bavte a užívejte si, než bude pozdě a zlo jménem škola nás všechny pohltí a ustřihne nám křídla.


Začnu od konce. Stala se mi naprosto parádní věc. Na konci minulého školního roku cca. čtyři lidi propadli, dva odešli a tři měli před sebou reparát. Tito tři lidé zahrnovali také osobu, kterou jsem mívala vcelku ráda a myslela jsem si o ní (vlastně stále myslím), že je jedna z mála inteligentních, co v naší třídě jsou. Časem jsem ji však začala nenávidět, a to z důvodu, že mi kradla jedinou doopravdovou kamarádku, kterou v té své pitomé třídě mám. (Teda ne že by to bylo nějak extra vážné - myslím, že bych se stejně nenechala tak lehko okrást, ale kdo mě zná, ví, že má žárlivost a majetnickost nezná mezí.) Nebudu to dál protahovat a řeknu vám, že ona osoba reparát k mému převelikému škodolibému nadšení neudělala a naše velice zredukovaná třída se s ní tedy bude muset rozloučit (škola bohužel ne, ale to dokážu překousnout.)


Nic jsem o těchto prázdninách nedělala, ale Bůh ví, že je to má oblíbená činnost a že když absolutně nic důležitého nedělám, jsem nejšťastnější. Sleduji Doctora a Game of Thrones, od rána do rána se točím v křesle a poslouchám hudbu, hraju Episode a prožívám Hollywoodské skandály, dopisuji si s lidmi, kteří za to stojí, dozvídám se pravdu o vlastní osobě, čtu jednu čínskou a jednu velice nekonečnou knihu, jím tofu se sladkou čili omáčkou, tempeh s kukuřicí a odpornou nutelu, na které je nejlepší čirý fakt, že ji jíst můžu a mám se prostě výborně.

Because the time you enjoy wasting is certainly not wasted time.

Co se Skotska týče, kdybych už nebyla zaslíbena Anglii, ihned se stěhuji do Inverness a nikdy už od tam nevytáhnu studené paty - jelikož v té zelené krajině plné jezer, hor, whisky, dud a mužů v božích sukních je opravdu zima, přátelé. Co se mé dvoudenní lásky týče (čtěte: Anglie), byla jsem na Baker Street a bylo to hrozné, poněvadž jsem prožila největší sebezapření ve svém životě a to pouze kvůli své urážlivosti.. Každopádně to rozhodně není naposledy, co Londýn navštěvuji, a tak jsem nádherným parkům, přeplněným ulicím, odporně špinavé Temži a Baker Street (s Beatles obchodem těsně vedle 221B) slíbila, že se co nevidět vrátím a po cestě se stavím i na King's Cross a Abbey Road.
 


Comments

1 Zoett | Web | 28. august 2015 at 9:32 | React

Taky jsem něco takového plánovala napsat, a!e dávám si na čas. :-D
Ty jsi tak zlá, to není možné.. :-D :-D
Jinak snad jsi si pobyt uži!a .. 221B :O
Taky jsem byla v Anglii, ale bylo mi asi 11 a v tu dobu jsem milovala Ameriku.. -_- .. Teď je to jinak, chjo..

2 Cinereo | Email | Web | 6. september 2015 at 20:17 | React

Já se taky ráda točím v křesle a trávím tím značnou část svého života snad od narození. Taky nemám moc v lásce svou třídu, i když jsou to povětšinou jen brýle ulité z předsudků.

Fotky ze Skotska bych moc ráda viděla, zní to opravdu skvěle! :) Já miluju chlad a vlhko a jezera a samotu uprostřed blat. Povedený článek. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama