Co se mně zas děje

4. april 2016 at 22:44 | Rohan |  Můj život

Za ty téměř dva měsíce, co jsem se tu neukázala, se toho neskutečně moc událo, alespoň co se týče mě. Pořídila jsem si zrcadlovku, ostříhala vlasy na mikádo, absolvovala svou první "brigádu" (vlastně to bylo jen na zkoušku a nedopadlo to, protože jsem líný debil, ale o tom později), naučila jsem se pít alkohol (ne takovým tím pochybným způsobem jako většina dnešních lidí v mém věku, samozřejmě), zkoušela jsem vodní dýmku, založila si bankovní účet, konečně jsem se zbavila té zlé věci, co mě ničila už minimálně rok a nakonec, propadla jsem jistému seriálu, který je momentálně můj celý život. Kdyby ten seriál byl mořem, tak už dávno ležím mrtvá na dně s hektolitry slané vody v plicích.


Pokud vás zajímá i zbytek tohoto nepochybně velmi egoistického článku, směle dále a bavte se.. nebo tak něco.
Abych šla po pořadě. Mám sice tu nejlevnější zrcadlovku, která na trhu existuje, objektiv taky pod průměrem, ale fotky to dělá naprosto nádherné (tedy, s mým obrovským úsilím a fotografovacím nadáním) a vůbec se to nedá srovnávat s ničím, s čím jsem pracovala doposud, tudíž jsem naprosto nadšená a fotím jako blázen všechno co vidím, co se hýbe i nehýbe, až mě bolí malíček pravé ruky a tiká levé oko z toho, jak ho pořád držím zavřené.

Byla jsem jednou v noci venku se psem, když tu mě napadlo, že bych mohla udělat něco nečekaného. Došla jsem tedy domů, strčila psa pod sprchu, pak strčila sebe pod sprchu a jak jsem tam tak stála a z vlasů mi kapala voda, rozhodla jsem se, že se ostříhám. A tak jsem se ostříhala. Jsem na sebe teď fakt pyšná, neboť mi skoro nikdo nechtěl uvěřit, jak jsem to "dokázala takhle rovně ostříhat sama". Řečeno mi bylo také to, že vypadám o dvacet let mladší a že vypadám jako Marilyn Monroe v tmavém provedení (což jsou obojí docela zajímavé, přesto krajně nepravděpodobné poznatky).

Nebudu psát, kde jsem tu "brigádu" měla, protože se trochu stydím o tom mluvit vzhledem k tomu, jak to dopadlo, ale už jen to, že jsem tam poprvé vůbec došla je natolik heroický čin (pro mě anyway), že to tu zmínit musím. No, abych to tedy vysvětlila a zakončila, zkušenost rozhodně nebyla špatná. Lidé byli překvapivě milí. A na konci mi řekli, ať dojdu příště. A já nedošla. Nojo, napsala bych teď "znáte mě", ale protože asi neznáte, tak prostě vězte, že je to u mě normální scénář.

Alkohol a vodní dýmku vám tu popisovat nebudu, snad můžu říct jen to, že mě opravdu vytáčí lidi, co si myslí, že když kouří, pijí, s někým spí a navrch k tomu ještě mají vztah (který jim rozhodně vydrží až nadosmrti že), jsou rozhodně něco lepšího než všichni ostatní, mají patent na rozum a o životě toho ví nekonečně víc. Aneb "třeba to pochopíš, až si taky najdeš kluka". Ano, až si najdu kluka. Lol. Tímto všechny takovéto lidi zdravím.

Ne že bych na účtě měla momentálně nějaké peníze, ale mám kartu a můžu si připadat dospěle. Ač paní v bance řekla mamce (rýmek), když mě viděla, že účet je možný až od osmnácti a budu moct mít jen kartu k účtu někoho dospělého. Následně jsem se od řečené paní dozvěděla, že vypadám na patnáct. Ok.. Možná mi zas projde jezdit na dětské lístky do dvanácti let, když si dost přesvědčivě natrénuju větu "narodila jsem se v roce 2004".


A teď něco, na co se těším už od první věty článku.. Povím vám o své závislosti. Kletbě i požehnání. O mém důvodu bytí a smyslu života. Seriálu, který mě zasáhl víc než cokoliv jiného od dob Doctora a Sherlocka..

Bystřejším lidem a stalkerům díky písničce a novému vzhledu už jistě došlo, že se jedná o Supernatural.Od té doby, co jsem s ním začala, mi ve škole naskákalo nejmíň třicet hodin absencí, nicméně někdo, kdo je závislý na heroinu si do žil taky nebude píchat bláto v pevném skupenství, chápejte (to bylo naprosto parádní přirovnání že). Jsem teď asi v polovině osmé řady a jelikož mám jen jednoho člověka, se kterým si o tom můžu povídat a šílet, uvítala bych, kdyby se našel ještě někdo, kdo ví o čem je řeč. Je to známý seriál, a tak pokud ho někdo sledujete, ozvěte se. Bude mi potěšením.
 


Comments

1 Lucretia | Web | 5. april 2016 at 17:39 | React

Souhlasím s tím, že fotíš nádherně. Jednou mi nafotíš nějaký fotky tak, že můj ksicht bude vypadat celkem obstojně. Dík. :D
Běžně strkáš psa pod sprchu a v zápetí jdeš za ním? Nebo je to jen krajní situace kdy jste ty i pes jako prase? Z fotek usuzuji, že provedení sestřihu je velmi uspokojivé a velmi ti sluší. Prvně mě trochu mrzelo, že jsi na brigádu po druhé nešla ale pak mi došlo, že já bych to nejspíš udělala stejně. Takže pokud to nehoří a nechce se mi, tak nikam nejdu/neudělám to. To vlastně máme podobně i se školou, že?
K odstavci o alkoholu: Je velmi smutné, že takoví lidé si myslí jak hrozně mají navrch nad ostatními. Přitom víme, že je to sračka. Většinou lidi, co stíhají chlastat, kouřit, hulit, s někým spát a ještě jakože mít 'velkou lásku' bývají ti nedozrálí. Ale to my bez partnerů prostě nechápeme, nejsme totiž tak světoví.
Posedlost jakýmkoliv seriálem plně schvaluji.^^

2 E. Tmtw | Web | 8. april 2016 at 15:15 | React

Už jsem ti tak 100 let nenapsala komentář a strašně mě to mrzí, protože já na tvůj blog chodím pravidelně. Každopádně, je skvělý, že máš nový foťák, fotíš nádherně. Ten nový sestřih si na tobě dokážu představit, určitě ti to sluší. Na Supernatural se plánuji podívat už delší dobu. Strašně mě mrzí, že absolutně neumím psát komentáře, i když bych moc chtěla napsat nějaký naprosto skvělý. To bude asi vše, bohužel. Tak zase někdy, až se odhodlám napsat další komentář. Zatím.

3 sarushef | Web | 17. august 2016 at 15:36 | React

Přirovnání seriálu a moře je geniální :)a těším se na fotky ze zrcadlovky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama